Dnes je 22. septembra 2021, meniny má Móric    facebook
Prepojený s prírodouPrepojený s prírodouPrepojený s prírodouPrepojený s prírodouPrepojený s prírodouPrepojený s prírodouPrepojený s prírodou
Moderná európska farma, viac ako farma.

Agroturistika

V rámci agroturistiky prevádzkujeme dve ubytovacie zariadenia a konferenčné / spoločenské  priestory:

1. Apartmanové ubytovanie
V ponuke je 7 izieb, 24 lôžok, so spoločnou kuchynkou. V prípade záujmu Vám radi pripravíme  celodennú stravu, vrátane vidieckych špecialít.
K dispozícii je konferenčná miestnosť vhodná na uskutočnenie rokovaní, školení, seminárov, firemných prezentácií a iných spoločenských akcií, s kapacitou 36 osôb.

2. Chatové ubytovanie v blízkosti rybníkov, lesa a prírody.

Chata sa nachádza v ohradenom areáli rybníkov na okraji hospodárskeho dvora, v krásnom a tichom prostredí obklopeného lesmi. Chata má 13 lôžok, kuchyňu, WC a sprchu, a ponúka príjemne posedenie pri krbe v spoločenskej miestnosti alebo vo vedľajšom altánku. Vhodné aj na rodinnné, spoločenské a pracovné posedenia.
V areáli sú rybníky s možnosťou rybolovu a prípravy rybacích špecialít. Turistický chodník Vás zavedie do neďalekých Ľubovnianskych kúpeľov (asi 3 km) plných krásnej prírody s možnosťou letnej a zimnej turistiky (lyžiarske vleky, bazén, sauna, minerálne pramene).

© 2013 Roľnícke družstvo v Plavnici. Všetky práva vyhradené.